Spor Salonu

Doğal aydınlatmanın çok önemli olduğu kapalı Spor Salonunın büyük bir bölümü; yer altı katlarında veya peyzaj altı kotlarda bulunmaktadır. Doğal ışık almanın pencerelerle sağlanamayacağı bu alanlarda; Solamaster serisi ile günışığını mesafelerce taşımak ve doğal aydınlatma sağlamak mümkündür. Böylelikle sporcuların hem fiziki, hem de görsel performansları arttırılabilir.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Solatube'ün en geniş mekanlarda bile doğal aydınlatma sağlayan yeni ürünü SkyVault; 74 cm'lik çapı ile geniş ve yüksek tavanlı Spor Salonunda ve kapalı yüzme havuzlarında yüksek aydınlatma performansına sahiptir. Özellikle asma tavan uygulaması olan Spor Salonu için optimum çözüm sunmaktadır.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Spor alanlarında aydınlatmanın yanı sıra, havalandırma ve ısıl konfor da çok önemli etkenlerdir. NanoLux Sky'ın içerisinde bulunan ve nanoteknolojiyle üretilen özel toz, ışığı homojen bir şekilde iç mekana dağıtırken, UV ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Ayrıca havalandırma özelliğine de sahip olan NanoLux Vent seçeneği ile doğal aydınlatmanın yanı sıra doğal havalandırma da sağlayarak konforlu spor alanları yaratabilirsiniz.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğe göre; binalarda duman tahliye sistemlerinin bulunması bir gerekliliktir. NanoLux Smoke'u standart bir duman tahliye bacasından ayıran en önemli özelliği içerisinde bulunan ışığa karşı geçirgen ancak ısı tutucu ve yanmaz nano-malzemedir. Böylelikle NanoLUX Smoke; duman tahliye özelliğinin yanı sıra, homojen bir doğal aydınlatma da sunmaktadır.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aydınlatma ve havalandırmanın çok önemli olduğu spor alanlarında; NanoLux Louvre bu iki etkiyi bir arada sağlayan bir çözümdür. Nanolux Louvre ısı yalıtımlı bir duvar uygulaması olup, 90 dereceye kadar açılma özelliğine sahip kanatlarıyla iç mekanda hava sirkülasyonu yaratılmasını sağlayarak spor alanlarına temiz hava ve günışığı sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.