Ofis

Solatube tüplü aydınlatmanın 25 ve 35 cm çaplarındaki Brighten Up serisini ofislerinizin; koridor, mutfak, banyo ve diğer küçük mekanlarında kullanabilirsiniz. Doğal aydınlatma ile ofislerinizde elektrikten tasarruf sağlarken; çalışanlarınızın görsel konforu ile birlikte çalışma performanslarını da arttırabilirsiniz.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Solatube'un 53 cm çapındaki büyük serisini ofis odaları, toplantı ve konferans salonları gibi geniş mekanlarında kullanabilirsiniz. Solamaster'ın isteğe bağlı ışık kapama kiti, istenmeyen zamanlar ya da sunumlar sırasında günışığının kapatılmasına veya ışık miktarının derecelendirilmesine olanak sağlar. Ayrıca kare bitişli difüzör seçeneği ile ofis ortamınıza uygun bir görünüm oluşturur.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tüplü aydınlatmayı LED teknolojisi ile birleştiren Solatube Smartled ile ofislerinizde tüm gün hiç bir harici yapay aydınlatmaya ihtiyaç duymadan aydınlatma sağlayabilirsiniz. SmartLED; yenilikçi teknolojisi sayesinde Günışığı seviyesi azaldığında, iş performansında hiçbir aksama oluşturmadan yanan otomatik Ledler ve kullanım saatleri dışında Led'leri devre dışı bırakan kullanıcı sensörü ile optimum bir ofis aydınlatması sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

SolarStar Atik fanları çatı katında bulunan ofislerinizde; havalandırma sağlayarak iç mekandaki hava kalitesini arttırır ve ilerici teknolojisi sayesinde sessiz çalışarak daha konforlu çalışma mekanları yaratır. Fotovoltaik panelleri sayesinde elektrik gücüne ihtiyaç duymayan SolarStar, havalandırma ve iklimlendirme maliyetlerinizi düşürür ve enerji tasarrufu sağlar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ofislerinizin yeraltında kalan mekanlarını SkyBox Ground ile aydınlatabilirsiniz. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki mekan atmosferinin çalışan performansı üzerindeki etkileri çok fazladır. SkyBox Ground ile bodrum katınızdaki ofisinizde aydınlatma ve havalandırma sağlayarak, çalışma mekanının kalitesini ve çalışma performansınızı arttırabilirsiniz.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Osmanlı tepe pencerelerinden esinlenerek hazırlanan Skybox Orient'i ofisinizde dekoratif bir doğal aydınlatma elemanı olarak kullanabilirsiniz. Pencere ve buzlu cam tuğla uygulamalarının olduğu tüm alanlar için SkyBox Orient şık bir alternatif sunar. Kalın bir duvar uygulaması olan Orient istenen form ve renklerde kullanılabilir.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Skybox'ın ışık rafı modeli Shelf; ofis alanlarında günışığını daha verimli kullanacak şekilde pencere önlerindeki yoğun günışığını tavana yansıtarak ofisin derinliklerinde genel bir aydınlatma sağlar. Böylelikle çalışma yüzeylerinde güneş ışınlarına bağlı oluşabilecek parlamalar önlenir ve daha konforlu homojen bir aydınlatma ortamı yaratılır.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.