Hastane

Solatube tüplü aydınlatmanın 25 ve 35 cm çaplarındaki Brighten Up serisini hastanelerin; hasta odası, koridor, banyo ve diğer küçük mekanlarında kullanabilirsiniz. Güneş ışınlarının insan sağlığı üzerinde bilinen bir çok olumlu etkisinin yanı sıra; araştırmalar göstermiştir ki günışığı hastaların iyileşme süresini de kısaltmaktadır. Brighten Up serisi ile hastanelerin istenen her bölümüne günışığı taşımak mümkündür.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Solatube'un 53 cm çapındaki büyük serisini hastanelerin; hasta odaları, bekleme ve yemek salonları gibi geniş mekanlarında kullanabilirsiniz. Solamaster'ın isteğe bağlı ışık kapama kiti, günışığının kapatılmasına veya ışık miktarının derecelendirilmesine olanak tanıyarak hastanın konforunu sağlar. Kare tavan bitişi seçeneği ile asma tavanlar için uygun bir çözüm sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tüplü aydınlatmayı LED teknolojisi ile birleştiren Solatube Smartled ile hastanelerde gece-gündüz kullanım halinde olduğunuz mekanları, harici bir yapay aydınlatmaya ihtiyaç duymadan gün boyu aydınlatabilirsiniz. Akşam saatlerinde mekan kullanım dışı olduğunda Led aydınlatma kendiliğinden kapanarak konutunuzdaki gereksiz elektrik kullanımını önler. Mekanik teçhizatın yoğun olduğu hastane ortamlarında düşük enerjili Ledler ve Günışığı ile optimum bir aydınlatma çözümü sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapılan araştırmalara göre hasta odalarında pencerelere yakın yataklarda bulunan hastaların, diğerlerine göre iyileşme süresi daha kısadır. Günışığının hasta üzerindeki olumlu fizyolojik ve psikolojik etkilerinden faydalanmak için SkyBox Shelf ışık rafı ile homojen bir doğal aydınlatma sağlanabilir.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.