Konut

Solatube tüplü aydınlatmanın 25 ve 35 cm çaplarındaki Brighten Up serisini konutlarınızın; mutfak , banyo, koridor, soyunma odası, ve doğal ışık istediğiniz diğer mekanlarında kullanabilirsiniz. Doğal ışığı evinize getirerek, mutfak ve banyolarınızda bitki yetiştirebilir; giyinme odanızda kullandığınız günışığı ile giysilerinizi gerçek renginde görebilirsiniz.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tüplü aydınlatmayı LED teknolojisi ile birleştiren Solatube Smartled ile konutlarınızda gece-gündüz kullanım halinde olduğunuz mekanları, harici bir yapay aydınlatmaya ihtiyaç duymadan gün boyu aydınlatabilirsiniz. Akşam saatlerinde mekan kullanım dışı olduğunda Led aydınlatma kendiliğinden kapanarak konutunuzdaki gereksiz elektrik kullanımını önler.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Solar Star Atik fanlarını; konutunuz tüm çatı katı mekanlarında; nem ve küf oluşumunu engelleme ve havalandırma amacıyla kullanabilirsiniz. İçerisindeki güneş panelleri sayesinde hiç bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışması; yangın riskini azaltır ve konutunuzda güvenli bir havalandırma sağlar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

SkyBox kuranglez detayı ile evinizin yeraltında kalan bodrum katlarını aydınlatırken, tercihen havalandırma sağlayabilirsiniz. SkyBox Ground; yeraltındaki karanlık odanızda; gerçek bir pencere kalitesinde aydınlatma ve manzara etkisi yaratarak mülkünüze değer; size görsel konfor sağlar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Osmanlı tepe pencerelerinden esinlenerek hazırlanan Skybox Orient'i evinizde dekoratif bir doğal aydınlatma elemanı olarak kullanabilirsiniz. Pencere ve buzlu cam uygulamalarının olduğu tüm alanlar için SkyBox Orient şık bir alternatif sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.