GÜNIŞIĞI İLE AYDINLATMADA YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Biz; Günışığı Aydınlatma Enerji Sistemleri olarak 2007 yılında doğal aydınlatma sektörüne girdik. Enerji kaynaklarının öneminin gittikçe arttığı bu günlerde, insanların doğal aydınlatmayı kullanma şeklini değiştirmek ve her ortama doğal günışığı getirmek amacıyla yeni ve gelişmiş sistemler uygulamaya başladık. Yaptığımız uygulamalar ve kullandığımız ürünlerle Türkiye'de yeni bir sektörün oluşmasına öncülük ettik. Doğal aydınlatma sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip Solatube International firmasının devrim niteliğindeki ürünü “Solatube” markasının 2007 yılından itibaren Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktayız.

Ayrıca, kendi ürünümüz olan nanoLUX'te kullanmakta olduğumuz aerogel maddesinin; doğal aydınlatma alanında dünyadaki tek üreticisi olan Cabot Corp. firmasının ürünü “Lumira”nın Türkiye genel distribütörlüğünü üstlenmiş durumdayız. 2011 yılından bu yana kendi markamız olan nanoLUX'u önemli referanslarla uygulamaktayız.

Tüm bunların yanı sıra, yeni Doğal Aydınlatma Sistemleri geliştirmek üzerine çalışmalarımızı sürdürmekte ve 2012 yılıyla birlikte firmamızın kendi tasarımı olan ve Skybox markasıyla sunduğumuz 3 farklı faydalı model ile doğal aydınlatma alanına yeni ürünler kazandırmaya devam ediyoruz.

Günışığı Aydınlatma olarak, sürdürülebilir enerjiye tasarım ve mimari bir yaklaşımla sunduğumuz; doğal, sağlıklı, ekonomik ve çevre dostu ürün ve uygulamalarımızı sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Günışığı Aydınlatma Enerji Sistemleri
HÜLYA OKUTAN - Genel Müdür

Günışığı Aydınlatma'nın kurucu ortaklarından olan Hülya Okutan; Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Yüksek lisans eğitimini aynı üniversitede Doğal Aydınlatmada Gelişmiş Sistemler üzerine tamamlamıştır. Hülya Okutan; 2007 yılından bu yana firmanın Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.

CEREN OKUTAN - Firma Ortağı

Günışığı Aydınlatma'nın kurucu ortağı Ceren Okutan; Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. Master eğitimini ise Birmingham Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi üzerine tamamlamıştır. Aynı zamanda VOIP TELEKOM'un firma ortağı ve Genel Müdür'üdür.

MERVE KILINÇ - Kurumsal İletişim Sorumlusu

Merve Kılınç; İstanbul Aydın Üniversitesi grafik tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Günışığı Aydınlatma ve Enerji Sistemleri bünyesinde kurumsal iletişim sorumlusu görevinde bulunan Merve Kılınç; reklam, grafik ve sosyal medya alanlarında faaliyet göstermektedir.

DENİZ DEMİRTAŞ SATIR- Muhasebe Sorumlusu

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden 2005 yılında mezun olup; 2000 yılından bu yana Genel Muhasebe alanında görevine devam etmektedir. 2013 yılı itibari ile Günışığı Aydınlatma ve Enerji Sistemleri bünyesinde; Muhasebe sorumlusu olarak faaliyet göstermektedir.

BAYRAM ELZURNA - Üretim Sorumlusu

Bayram Elzurna'nın asıl uzmanlık alanı kaynak yapımı olup; 2012 yılından beri Ar-Ge ve tasarımı Günışığı Aydınlatma'ya ait olan NanoLux ve SkyBox ürünlerinin üretim şefliğini sürdürmektedir.