Okul

Solatube tüplü aydınlatmanın 25 ve 35 cm çaplarındaki Brighten Up serisini okulların; sınıf, koridor, banyo ve diğer küçük mekanlarında kullanabilirsiniz. Brighten Up serisi ile sağladığınız doğal aydınlatma ile hem daha sağlıklı ortamlar yaratabilir, hem de öğrenci performansında artış sağlayabilirsiniz. Araştırmalar göstermiştir ki doğal aydınlatmanın öğrencilerin okuma performansları ve derse katılım oranları üzerinde olumlu etkisi mevcuttur.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Solatube'un 53 cm çapındaki büyük serisini okulların, sınıf, konferans salonları, anfiler, Spor Salonu gibi geniş mekanlarında kullanabilirsiniz. Solamaster'ın isteğe bağlı ışık kapama kiti, istenmeyen zamanlar ya da sunumlar sırasında günışığının kapatılmasına veya ışık miktarının derecelendirilmesine olanak sağlar. Kare tavan bitişi seçeneği ile asma tavanlar için uygun bir çözüm sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tüplü aydınlatmayı LED teknolojisi ile birleştiren Solatube Smartled ile okullarda tüm gün hiç bir harici yapay aydınlatmaya ihtiyaç duymadan aydınlatma sağlayabilirsiniz. SmartLED'in yenilikçi teknolojisi sayesinde Günışığı seviyesi azaldığında, eğitimde hiçbir aksama oluşturmadan yanan otomatik Ledler sayesinde kesintisiz ve optimum bir aydınlatma sağlanır.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Okul ortamlarında pencere önlerindeki sıralarda yoğun ışık rahatsızlık oluşturur ve genellikle gölgeleme elemanları kullanılır. Bu durumda doğal ışık verimli bir şekilde kullanılamaz ve yapay aydınlatma kullanımına teşvik oluşturur. Skybox Shelf; okullarda günışığını daha verimli kullanacak şekilde pencere önlerindeki yoğun günışığını tavana yansıtarak odanın derinliklerinde genel bir aydınlatma sağlar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.