Otel

Solatube tüplü aydınlatmanın 25 ve 35 cm çaplarındaki Brighten Up serisini otel odalarında, koridor, banyo ve günışığı istenen tüm mekanlarında kullanabilirsiniz. Brighten Up serisinin dekoratif difüzör seçenekleri ile farklı efektler yaratabilir, tercihe bağlı ışık kısıcı aksesuarı ile aydınlatma seviyesini ayarlayabilirsiniz.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Solatube'un 53 cm çapındaki büyük serisini otellerin yemek salonları, konferans ve aktivite salonları, Spor Salonu gibi tüm geniş mekanlarında kullanabilirsiniz. Solamaster isteğe bağlı ışık kapama kiti sayesinde istenmeyen zamanlarda günışığının kapatılmasına ve kare tavan bitişi seçeneği ile asma tavan uygulamalarına şık bir çözüm sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tüplü aydınlatmayı LED teknolojisi ile birleştiren Solatube Smartled ile otellerde gece ve gündüz kullanılan mekanları, harici bir yapay aydınlatmaya ihtiyaç duymadan gün boyu aydınlatabilirsiniz. Akşam saatlerinde mekan kullanım dışı olduğunda Led aydınlatma, kullanıcı sensörü sayesinde kendiliğinden kapanarak gereksiz elektrik kullanımını önler.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Osmanlı tepe pencerelerinden esinlenerek hazırlanan Skybox Orient'i otellerde dekoratif bir doğal aydınlatma elemanı olarak kullanabilirsiniz. Osmanlı mimarisinden izler taşıyan yapılarda tepe penceresi formunda kullanılarak geleneksel bir algı yaratılırken, modern yapılarda farklı form ve renklerde uygulanabilmektedir. Kalın bir dış duvar özelliğine sahip olan SkyBox Orient; pencere ve cam tuğla uygulamalarının olduğu tüm alanlar için şık bir alternatif sunar.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Skybox'ın ışık rafı modeli Shelf; otel odalarında günışığını daha verimli kullanmak amacıyla pencere önlerine yerleştirilerek bu bölgedeki yoğun günışığını tavana yansıtır ve odanın derinliklerinde homojen bir doğal aydınlatma sunar. Skybox Shelf detayı sayesinde kullanıcının görsel konforunun yanı sıra enerjiden tasarruf sağlanır.
ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.