Teknik Dökümanlar
Haberler
Videolar

HABERLER

Günışığı Aydınlatma yeni web sitesiyle hizmetinizde

Günışığı Aydınlatma yeni yıla yeni web sitesiyle başlıyor. Günışığı Aydınlatma'nın yeni web sitesi 2014 yılında doğal aydınlatma sistemleri ilgili merak ettiğiniz her şey ile hizmetinizde.


Günışığı Aydınlatma ICCI 2014 Fuarı'nda

Günışığı Aydınlatma ve Enerji Sistemleri; her yıl olduğu gibi bu yıl da sektördeki gelişmeleri takip etmek ve yeni ürünlerini tanıtmak amacıyla enerji sektörünün öncü fuarı ICCI 2014'e katılıyor.


Mimar Sinan Üniversitesi 'Yapı Uygulama Araştırma Merkezi'nde Solatube ve Skybox ürünleri kullanıldı

Mimar Sinan Üniversitesi'nin 2013 yılı itibari ile açtığı Yapı Uygulama ve Araştırma Laboratuvarı'nda; Solatube 290DS ve SkyBox O modeli kullanılmıştır. Solatube uygulamaları ile günışığı 21m ve 24 m taşınmakta olup 2 adet 90 derece dirsek kullanılmıştır. Geleneksel tepe pencerelerinden esinlenen SkyBox O modeli ise merkezde pencere uygulamasına alternatif olarak kullanılmıştır.


Günışığı Aydınlatma yeni ürünü NANOLUX LOUVRE'u sunar

Günışığı Aydınlatma; Ar-ge, tasarım ve üretimi firmaya ait olan yeni ürünü "NanoLUX Louvre" ile doğal aydınlatmanın yanı sıra doğal havalandırma sistemlerine de ilk adımını attı. Doğal aydınlatmada çok yeni bir uygulama sunan NanoLux teknolojisi, doğal havalandırma ile entegre edildi ve ısı yalıtımlı bir duvar uygulaması olan NanoLUX Louvre yaratıldı.


"Architects meet in İstanbul!" Arkitera 2013'ü geride bıraktık

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 7-8 Ekim'de İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "ARKIMEET 2013"e, Türkiye ve dünyadan önde gelen birçok mimar katıldı. Günışığı Doğal Aydınlatma ve Enerji Sistemleri Ana Hol 117 No'lu alanda misafirlerini ağırladı.


TurkeyBuild 19.Yapı İzmir Fuarı'na katıldık

Günışığı Doğal Aydınlatma ve Enerji Sistemleri; sektördeki gelişmeleri takip etmek ve yeni ürünlerini tanıtmak amacıyla Yapı İzmir Fuarı 2013'te yerini aldı.3-6 Ekim tarihleri arasında İzmir Enternasyonel fuar alanında düzenlenen 19.Yapı Fuarı'nda Günışığı Aydınlatma, 2 No'lu Hol 661 No'lu alanda; yapı ve inşaat sektörü profesyonellerine doğal aydınlatma ürünlerini tanıttı.


Solatube Smart Led 2013 Innovation Award'ın sahibi oldu

With its cutting-edge, energy- efficient design, the Solatube Smart LED System beat out morethan 300 other lighting-relatedproducts to win the coveted LightFair nternational Innovation Award in early 2013.


Günışığı Doğal Aydınlatma Sistemleri ICCI Fuarında

Sektörün en büyük fuarı ICCI-Enerji ve Çevre fuarında bu yıl yer alıyoruz. Fuar standımızda Nanolux-panel tip ışık penceresi, Solatube-tüp tipi günışığı aydınlatma sistemi, Skybox serisi ışık rafı, kuranglez ve özel form tepe penceresi gibi ileri seviye günışığı aydınlatma sistemlerinin yanında bu yıl lansmanı yapılan SmartLED – LED


Aydınlatma Fuarındayız

Bu yıl 8.'si düzenlenecek olan ve 250'ye yakın seçkin firma ve 10.000 ziyaretçinin katıldığı Aydınlatma Fuarına katılıyoruz. Fuar standımızda Nanolux, Solatube, Skybox serisi doğal aydınlatma sistemlerinin yanında bu yıl yeni piyasaya sürülen SmartLED – LED ‘li doğal aydınlatma tüpü –ürünü de standımızda yer alacaktır. Günışığı Aydınlatma olarak bu yıl da misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


THY Pratt Whitnet Uçak Bakım Atölyesi

LEED Ve BREAM Sertifikası projelerde çeşitli kriterleri belirler. Doğal aydınlatma alanındada iç mekandaki yeterli aydınlık oranı (DF FACTOR), iç iklimsel konfor vb. standartların sağlanması için Pratt Whitney Uçak bakım atölyesinde Solatube ler kullanılmıştır. Detaylı bilgi için referanslar kısmını inceleyiniz.


Enerji Fuarı

Güneş Enerjileri ve Teknolojileri Fuarı 4. kez İstanbul Fuar Merkezinde yapılacaktır. Günışığı Aydınlatma olarak bu yılda misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.


2. Uluslararası Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı

13-14 Ocak 2011 WOW Convention Center İstanbul'da Gerçekleşecek Olan 2.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu Ve Fuarında Günışığı aydınlatma olarak forum bölümünde konuşmacı olarak ve fuar alanındakı stantımızla katılmaktayız sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Solatube 2010 Konferansı Türkiye'de yapıldı

Her yıl düzenlenen Solatube Distrübitörler toplantısı bu yıl Türkiye'de yapıldı. Polat Rönesans Otel de yapılan ve 3 gün sürens Konferans programında yeni ürünler hakkında bilgilendirme, ödül töreni, genel bilgi paylaşımları yapıldı. Yorgunluk eğlenceli grubumuzun Sultanahmet gezisi ve Suada da yapılan akşam yemeği ile atıldı.